Hotová jídla

Nemáte čas vařit? Nevadí, máme pro Vás nabídku hotových jídel, které jen ohřejete a můžete obědvat.

V této kategorii Vám nabízíme české výrobky od společnosti Expres menu Trutnov. Tato hotová jídla patří mezi špičku v ČR. Pochutnejte si na českých jídlech od českého výrobce, která jsou vařena skutečnými kuchaři. Mají dlouho trvanlivost a nemusí se skladovat v lednici, jelikož jsou ošetřena speciální metodou CTP, která se dá přirovnat k zavařování.

Proč české jídlo na italském e-shopu? Bohužel náš italský dodavatel odstranil ze svého katalogu hotová jídla. Hledali jsme tedy náhradu, kterou jsme našli u nás v ČR. A když jsme zjistili, že nabízená jídla jsou opravdu kvalitní a chutná, rozhodli jsme se je zařadit do naší nabídky. A navíc tím pomáháme českým kuchařům.

 

BONUSOVÝ PROGRAM K EXPRES MENU

   Za každý zakoupený výrobek hotových jídel od společnosti EXPRES MENU získává zákazník 1 kredit, za polévku či příloho 0,5 kreditu.  Kredity se mu ukládají ve virtuální bance kreditů, jejíž výpis obdrží vždy s účtenkou k nákupu. Dosáhne-li zákazník požadované hodnoty kreditů k výběru dárku, může si při dalším nákupu požádat o dárek v uvedené hodnotě. Nemá-li o tento dárek zájem, pokračuje ve spoření kreditů, až do výše hodnoty dárku, o který má zájem. Při následující objednávce získává dárek a počet jeho kreditů se snižuje o hodnotu dárku.

Nabídka dárků za kredity:

15 kreditů   mletá káva 250 g dle vlastního výběru

20 kreditů    láhev vína 0,75 l dle vlastního výběru

25 kreditů    hotové jídlo s přílohou dle vlastního výběru

35 kreditů    zrnková káva 1 kg dle vlastního výběru

Všechny dárky musí být vybrány z e-shopu www.italskelahudky.net

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
768x768 g4064 KM banner 768x768px
od 69 Kč

Hotová jídla, která nemusíte skladovat v lednici a až dostanete hlad tak je jen ohřejete.              ...

Kód: 138/BOL2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení