Hotová jídla

Nemáte čas vařit? Nevadí, máme pro Vás nabídku hotových jídel, které jen ohřejete a můžete obědvat.

V této kategorii Vám nabízíme české výrobky od společnosti Expres menu Trutnov. Tato hotová jídla patří mezi špičku v ČR. Pochutnejte si na českých jídlech od českého výrobce, která jsou vařena skutečnými kuchaři. Mají dlouho trvanlivost a nemusí se skladovat v lednici, jelikož jsou ošetřena speciální metodou CTP, která se dá přirovnat k zavařování.

Proč české jídlo na italském e-shopu? Bohužel náš italský dodavatel odstranil ze svého katalogu hotová jídla. Hledali jsme tedy náhradu, kterou jsme našli u nás v ČR. A když jsme zjistili, že nabízená jídla jsou opravdu kvalitní a chutná, rozhodli jsme se je zařadit do naší nabídky. A navíc tím pomáháme českým kuchařům.

 

BONUSOVÝ PROGRAM K EXPRES MENU

   Za každý zakoupený výrobek hotových jídel od společnosti EXPRES MENU získává zákazník 1 kredit, za polévku či příloho 0,5 kreditu.  Kredity se mu ukládají ve virtuální bance kreditů, jejíž výpis obdrží vždy s účtenkou k nákupu. Dosáhne-li zákazník požadované hodnoty kreditů k výběru dárku, může si při dalším nákupu požádat o dárek v uvedené hodnotě. Nemá-li o tento dárek zájem, pokračuje ve spoření kreditů, až do výše hodnoty dárku, o který má zájem. Při následující objednávce získává dárek a počet jeho kreditů se snižuje o hodnotu dárku.

Nabídka dárků za kredity:

15 kreditů   mletá káva 250 g dle vlastního výběru

20 kreditů    láhev vína 0,75 l dle vlastního výběru

25 kreditů    hotové jídlo s přílohou dle vlastního výběru

35 kreditů    zrnková káva 1 kg dle vlastního výběru

Všechny dárky musí být vybrány z e-shopu www.italskelahudky.net

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

99100
199100
Boršč
od 99 Kč

Hotová jídla, která nemusíte skladovat v lednici a až dostanete hlad tak je jen ohřejete.              ...

Kód: 138/BOR2