O nás

Vítáme Vás v našem e-shopu.

Itálie je země vyhlášená skvělou kuchyní, kterou se nechává inspirovat celý svět. I nás inspirovaly výrobky, které jsme právě v Itálii objevili. A tak jsme si řekli, proč tyto výrobky prvotřídní kvality, nenabídnout u nás. Slovo dalo slovo a po nějaké době hledání jsme objevili společnost, která splňovala to co jsme chtěli.

Začali jsme dovážet kávu a postupně jsme přidávali trvanlivé potraviny. A samozřejmě jsme nezapomněli sledovat ceny u konkurence, díky čemuž u nás nakoupíte levně. Levně, jak jen to jde.

Vzhledem k tomu, že ceny za doručení spedičními společnostmi prodražují nabízené výrobky, vymysleli jsme způsob doručení zdarma. Ten však můžeme použít pouze ve městě našeho sídla a to v Liberci. Jedinou podmínkou doručení zdarma je nákup nad 300,- Kč, ale pokud se pohybujete v centru města, a jste ochotni si tam převzít zakoupené zboží, tak tuto podmínku neuplatňujeme. Více se dočtete v menu Vše o nákupu.

Tak prosím, neváhejte a vybírejte z naší nabídky.

Roman Vavřina, majitel e-shopu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení