Káva

Vítejte!

Dovolujeme si Vám nabídnout špičkovou italskou kávu, jejímž výrobcem je menší firma ze severu Itálie. Tato káva nemá tak známou image jako jiné světové značky, kvalitou a chutí se jim však naprosto vyrovná. Je to dáno tím, že společnost IM.A. Spa jde s dobou a neustále rozvíjí techniku výroby.

Jak si člověk vybere dobrou kávu? Obvykle dle chuti a vůně. Obecně platí, že kvalita Pepé Caffé to nabízí. Vůni stále vzrušující, chuť velice kvalitní. K tomu, aby to tak bylo, spolupracuje IM.A. Spa s prestižními firmami a používá high-tech stroje. Ve skutečnosti jsme ve světě, který se neustále mění a kde vše, co je dnes nové, je zítra už zastaralé. Proto jde IM.A.Spa s dobou a neustále vylepšuje chuť svého espressa. Díky tomu, že společnost dokáže namíchat skvělou paletu chutí směsí kávy Arabica a Robusta, stává se její káva naprosto dokonalou.

Ochutnejte kávu Pepé a využijte doručení zdarma po Liberci a blízkém okolí. A pokud jste majitel restaurace či kavárny tak se nás nebojte kontaktovat, rádi se domluvíme na dodávkách přímo do Vašeho podniku.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

89299
189299
Mletá káva
od 89 Kč

Tyto směsi jsou excelentní výsledek pečlivé kombinace nejlepších světových odrůd kávy Arabica a Robusta   Pepé Caffé Perla, balení 250 g = 51,60 Kč za 100 g Pepé Caffé...

Kód: 37/MAS
Screenshot 12 8
Tip
od 299 Kč

Zrnková káva špičkové kvality Balení 1 Kg  

Kód: 89/MAS3